Masaże tantryczne i duchowa transformacja

Jestem do niczego, do niczego się nie nadaję, jestem gorsza lub gorszy od innych…

Takie myśli ma wiele osób. Z takim przeczuciem żyjemy nie raz całymi latami, dźwigając ze sobą czasem ciężki bagaż złych i negatywnych doświadczeń, które mogą ciągnąć się za nami nawet od dzieciństwa. Gdzieś w podświadomości krąży w nas przekonanie, że jesteśmy tymi gorszymi, czujemy czasem wręcz wstręt do samych siebie, z jakiegoś powodu nie czujemy się dobrze sami ze sobą, czegoś nam brakuje i coś ciągle przeszkadza. 

Różnego rodzaju traumy i negatywne, a czasem ciężkie doświadczenia, skutecznie mogą obniżać poziom naszego życia i je zwyczajnie zatruwać. Znajomi lub bliscy wiedząc o naszych problemach, starają się niejednokrotnie nas pocieszać, pomagać, dodawać otuchy, ale przeważnie to nie pomaga, lub pomaga na chwilę, a potem i tak wszystko powraca do pierwotnego stanu. Wiele osób z bagażem złych doświadczeń potrafi się dobrze maskować w życiu codziennym, lub prawie całkowicie odłączyć negatywne doświadczenia z przeszłości w odniesieniu do życia codziennego, jednak podczas zbliżenia z drugą osobą, żoną, mężem, partnerem, te lęki i problemy wychodzą na wierzch, wylewają się jak z wiadra, potrafią mocno utrudnić współżycie i wzajemne relacje. Okazuje się, że możemy mieć problemy z własną seksualnością, lub nie mamy energii, która jest gdzieś stłamszona, uśpiona, zgaszona w nas samych bardzo głęboko.

Spis Treści

Tantryczne uzdrawianie

Pęd życia codziennego, i doczesne, codzienne problemy, nie ułatwiają sprawy. Kręcimy się ze swoimi lękami, problemami i zmartwieniami w kółko, ciągle czując się zmęczonymi, czasem gorszymi od innych, zgaszonymi jak zapałka na wietrze. Cóż zatem robić, jak odwrócić ten proces, jak uwierzyć w siebie, pokochać siebie, swoje ciało, duszę, swoje ja, pomimo takich problemów i ciężkich doświadczeń? Poznaj metodę tantrycznego uzdrawiania, poddaj się uzdrawianiu seksualności i zaufaj Tantrze, która pomaga, daje nadzieję, która transformuje, niesie światło i miłość.

Pomyślisz może – to nie dla mnie, po co mi to, nic to nie da… Czy jednak kiedykolwiek uczestniczyłaś lub uczestniczyłeś w ceremonii tantrycznej i miałeś lub miałaś kiedykolwiek styczność z tantrą? Nie? Przyjdź, umów się, spróbuj, nic nie stracisz, a możesz bardzo wiele zyskać.

W Świątyni Tantry – Kala Luna Temple, dyplomowana mistrzyni Tantry Kaulickiej -Luna, prowadzi ceremonie masaży tantrycznych dla kobiet, mężczyzn i par. Autorskie sesje, prowadzone w pełnej zgodzie z pradawnymi naukami tantry, pomagają w uwalnianiu uśpionej energii, usuwaniu energetycznych blokad związanych z seksualnością i cielesnością, pozbywaniu się lęków i wstydu po przeżytych traumach, odblokowywaniu emocjonalnego i psychicznego zamknięcia na czułość i miłość w stosunku do współmałżonka lub partnera. Pomimo trudnej przeszłości i złych doświadczeń, możesz spróbować przejść transformację, znów zaakceptować siebie, odblokować swoją seksualność i ponownie wejść w świat bez negatywnego obciążenia i tłamszących Cię negatywnych emocji.

Masaż intymny – Masaż Yoni i Lingam

W przypadku problemów w relacjach intymnych, masaże tantryczne mogą przynieść niesamowicie wiele korzyści i pomóc w poznaniu wewnętrznej pełni i spotkania samej Siebie i swego najgłębszego intymnego Ja. Szczególnie polecany jest tu masaż miejsc intymnych, w których ciało  poprowadzone jest w uwolnienie i ożywienie, oraz doświadczenie wewnętrznej spójności.  Dzięki rytuałowi Duchowej Mocy miejsc intymnych jakim jest masaż Yoni oraz masaż Lingam, wywodzące się z dawnych tradycji Vama Marga, będziesz mógł oddać się w moc głębokiego czucia i przyzwolenia, wsłuchać się we własną Yoni lub Lingama, będzie to Twoja wewnętrzna podróż w mądrość ciała i w poznanie siebie. Posiadanie pozytywnej energii seksualnej w twoim życiu jest naprawdę dobre dla ciebie i wszystkich wokół ciebie.